آنها بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

آنها: بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل کلینتون به علت زوال نظم دنیای جهانی شده است شکست خورد نه انتقام پوتین / تحلیلگر آمریکایی

هیلاری کلینتون اخیرا مدعی شده است که یکی از دلایل شکستش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به علت انتقام شخصی مدیر جمهوری روسیه بوده ولی یک تحلیلگر سیاسی آمری

کلینتون به علت زوال نظم دنیای جهانی شده است شکست خورد نه انتقام پوتین / تحلیلگر آمریکایی

تحلیلگر آمریکایی: کلینتون به علت زوال نظم دنیای جهانی شده است شکست خورد نه انتقام پوتین

عبارات مهم : سیاسی

هیلاری کلینتون اخیرا مدعی شده است که یکی از دلایل شکستش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به علت انتقام شخصی مدیر جمهوری روسیه بوده ولی یک تحلیلگر سیاسی آمریکایی می گوید مسئله کلینتون این است که دلایل مهم در شکستش را قبول نمی کند و آن را فراتر از سیاست می داند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، هیلادی کلینتون، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا و رقیب مهم دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ این کشور در جریان صحبت با روزنامه USA Today راجع به کتابش با عنوان “چه اتفاقی افتاد” گفت: هیچ شکی نیست که ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه می خواست من شکست بخورم تا ترامپ پیروز شود. پوتین کینه شخصی از من و بیل کلینتون داشت که به گسترش مرزهای شرقی ناتو در دهه ۹۰ میلادی و همچنین حمایت از راهپیمایی ها علیه خودش در ۲۰۱۱ و زمانی که من وزیر امور خارجه بودم، باز می گردد.

کلینتون به علت زوال نظم دنیای جهانی شده است شکست خورد نه انتقام پوتین / تحلیلگر آمریکایی

اما “الکسی زودین”، تحلیلگر پرسشها سیاسی آمریکایی در موسسه مطالعات سیاسی و اجتماعی-اقتصادی می گوید مسئله هیلاری کلینتون این است که حتی بعد از یک سال از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا همچنان دلایل مهم در شکستش در این انتخابات را رد می کند.

وی در این باره می گوید: هیلاری کلینتون خوش شانس نبود. او قربانی یک روند طولانی مدت سیاسی شد که به زوال نظم های سیاسی که به واسطه جهانی شدن ایجاد شده است بودند، منجر شد. این زوال نظم سیاسی در حال رخ دادن در دو مرکز مهم جهانی شدن است که یکی بریگزیت در انگلیس و دیگری دونالد ترامپ در آمریکاست.

هیلاری کلینتون اخیرا مدعی شده است که یکی از دلایل شکستش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به علت انتقام شخصی مدیر جمهوری روسیه بوده ولی یک تحلیلگر سیاسی آمری

این تحلیلگر سیاسی آمریکایی در ادامه گفت: هیلادی کلینتون نه این مساله را می پذیرد، نه آن را درک می کند. سیاستمداران به سیستم هایی میل به دارند که ایجاد کرده اند و آن سیستم ها را جاودانی می دانند ولی چنین چیزی در حال حاضر اتفاق نیفتاده هست. زن کلینتون با مقصر دانستن پوتین و اینکه او در شکستش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا نقش داشته و کینه شخصی پوتین باعث این شکست شده است به ترامپ توهین می کند و ناتوانی اش را در پذیرش حقایق و واقعیت اوضاعی که خودش به وجود آورده، نشان می دهد.

تحقیقات زیادی در حال انجام جهت پیگیری به مساله دخالت روسیه در روند انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکاست. مسکو این اتهامات را رد می کند و آنها را بی پایه و اساس می داند.

واژه های کلیدی: سیاسی | پوتین | آمریکا | کلینتون | آمریکایی | انتخابات | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | هیلاری کلینتون | ولادیمیر پوتین | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs