آنها بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

آنها: بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث حادثه‌ای که جان بازیگر مشهور را به خطر انداخت

جواد افشار گفت: هنگامی که گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد ولی خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین

حادثه‌ای که جان بازیگر مشهور را به خطر انداخت

اتفاق ای که جان بازیگر مشهور را به خطر انداخت

عبارات مهم : سریال

جواد افشار گفت: هنگامی که گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد ولی خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین آویزان شد همه شتابان به دنبال او رفته و نجاتش دادیم و خوشحال بودیم از این که خدا او را جهت ما حفظ کرده است.

میزان نوشت: جواد افشار کارگردان «آنام» به شرح تولید این سریال و مسائلی که وجود داشت اشاره و بیان کرد: آنام مشکل های زیادی در تولید داشت با توجه به محدودیت ها و پرسشها مالی که پیش رو داشتیم تلاش کردیم این پرسشها را تحمل کنیم تا خروجی بهتری داشته باشیم به همین علت به آذربایجان رفته و در روستاهای محروم و دورافتاده با مشکل های بسیار زیاد، محدودیت ها و محرومیت ها توانستیم تصویرهای قشنگ و خروجی خوب و قصه های ناب روایت کنیم که جهت مخاطب تازگی داشته باشد و دوستش داشته باشد که خوشبختانه این اتفاق روی داد.

وی راجع به اینکه فیلمبرداری در آذربایجان علت خاصی دارد یا خود او آذری است افزود: همه آذری ها را دوست دارم و دوستان زیادی در آذربایجان، اتبریز، ارومیه و اردبیل دارم ولی آذری نیستم بلکه اهل قم هستم.

حادثه‌ای که جان بازیگر مشهور را به خطر انداخت

این کارگردان به بیان خاطره ای از سریال آنام پرداخت و توضیح داد: هنگامی که سکانس فوت خان با بازی سیروس گرجستانی را ضبط می کردیم این هنرمند باید روی درخت می نشست و ساز می نواخت و به آرامی در همان حال با تکیه بر درخت چشمانش بسته می شد و فوت می کرد. ضبط این صحنه را کلید زدیم و هنگامی که گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد ولی خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین آویزان شد همه شتابان به دنبال او رفته و او را نجات دادیم و خوشحال بودیم از این که خدا او را جهت ما حفظ کرده است.

افشار به پیشنهاداتی که در حال حاضر جهت فیلمسازی دارد اشاره و خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد مطرح است ولی در حال بررسی هستیم که کدام یک را جهت تولید شروع کنیم و فکر می کنم در هفته های آینده ساخت یکی از آن ها را شروع کنیم.

جواد افشار گفت: هنگامی که گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد ولی خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین

واژه های کلیدی: سریال | کارگردان | آذربایجان | جواد افشار | آذربایجان | جواد افشار کارگردان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs