آنها بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

آنها: بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (623)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (623)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (623)

عبارات مهم : تئاتر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

یک سال از شهادت آتش نشان های قهرمانمان در اتفاق ساختمان پلاسکو گذشت و این را وظیفه خود میدانیم که همواره از قهرمانانی که از جان خود بخاطر جان و مال هموطنانشان گذشتند، یاد کنیم. یک سال گذشت ولی از حال و روز چهارراه استانبول یک ساعت هم نگذشته. جای پلاسکو خالیست و مردم خسارت دیده ناامید از وعده های یکساله ای که پارسال در همین روز ها پای آوارِ تمام دار و ندارشان شنیدند. مردمی که به عملی نشدن وعده ها عادت کرده اند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (623)

وبسایت فیلم نیوز هر از چند گاهی تحت عنوان قاب ماندگار یکی از تصویر های دیدنی و ماندگار سینمای کشور عزیزمان ایران را به اشتراک میگذارد. این بار تصویری سنگین از پشت صحنه سه گانه “ستاره” اثر فریدون جیرانی را به اشتراک گذاشته هست. با حضور زنده یاد خسرو شکیبایی، استاد عزت الله انتظامی، نیکی کریمی، امین حیایی و اندیشه فولادوندی که به تازگی در سینما صورت شده است بود.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

الناز حبیبی در حال گریم شدن جهت حضور در نمایش جدیدشان که نمی دانیم نامش چیست و کجا اجرا می شود. خیلی هم مهم نیست البته.

ای ول، ای ول، داش کریمو ای ول که این روز ها سوپراستار لیگ فوتبال یونان شده است هست. کسی که هم اقای گل است و آقای قلب ها.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (623)

توقیف شدن نمایش “روز عقیم” حسین کیانی و منع اکران آن در جشنواره تئاتر فجر تصویر العمل هایی زیادی را به همراه داشته است و حتی موجب انصراف نمایش های دیگر از حضور در این جشنواره شده است هست. تصویر العمل شهرام حقیقت دوست به این تصمیم هیئت داوران این جشنواره را شاهد هستید. حسین کیانی نام کوچکی در تئاتر نیست و بعید است این تصمیم علت هنری داشته باشد. هر سال در جشنوراه از این داستان ها داریم و قطعا آخرین آن نخواهد بود.

ای کاش سلبریتی ها چنین بازیگران و صورت های معروف مهجوری که توانایی خلق چنین آثاری را دارند، گمنام باقی نگذارند و ازشان حمایت کنند. از خود تینا آخوندتبار طبیعی تر شده است است!

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

یکی از ده ها استوری عجیب حامد بهداد در اینستاگرامش که هنوز آن ها را پاک نکرده. لطفا در مواقعی که دچار تعادل حال نیستید، از گوشی خود دوری کنید.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (623)

شاید باورتان نشود ولی این عزیزی که در میانه تصویر طره ها را پیچانده و در حال لبخند زدن هست، همان نفیسه روشن محجوب چند سال پیش هست. امیدواریم آخر این روند به کشور همسایه ختم نشود!

هستی مهدوی این تصویر از نیکی کریمی را پست کرد و راجع به فایده های یک همسفر خوب گفت و کلی از نیکی کریمی تعریف کرد. تصویری که در سفر اخیرشان از نیکی گرفته هست. کامنت بهنوش بختیاری هم کمی پیاز داغ به همه تعریفات هستی مهدوی اضافه کرده هست. ای کاش محمد حمزه ای هم زیر این پست کامنت می گذاشت و از آن روی سکه نیکی کریمی میگفت تا کمی تعادل در مورد این شخصیت مهم سینما، برقرار میشد.

روی سخنمان با همسر محسن افشانی هست. کسی که باید شریک تمام زندگی محسن باشد نه کسی که سوژه تازه اینستاگرام او را تامین کند! سوژه تازه اینستاگرام کسی که سابقاً نشان داده در سوژه یابی و سوژه پروری بسیار پرکار و تنوع طلب است و حیاتش به حاشیه پیوند خورده.

اگر بنا شود یک کلاس درس و یا یک دوره آموزشی جهت تدریس مبحث “حسادت” و “درون سوزی” برگزار شود، این پست فرشید نوابی قطعا بسیار کاربردی خواهد بود. انتقاد ها از مصاحبه رضا رشیدپور با مدیر جمهور سر جای خودش، آیا انقدر از عقده پر شده است ایم؟! جناب نوابی عزیز قضاوت در مورد رزومه و سابقه مجریان را بر عهده مردم که سال ها مخاطب مجریان بوده اند بگذاریم! راستی نام آخرین برنامه ای که شمااجرا کردید چه بود؟! در شبکه داخلی بود یا ماهواره ای؟! در ضمن شما که به این راحتی از واژه های مثل “سحر قریشی وار” و “شازده” استفاده میکنید، در حسادت و قضاوت بی جا، یک “فرشید نوابی وار” هستید.

حضور کوتاه سام نوری در قسمت آخر سریال لیسانسه ها به جذابیت آخر این سریال افزود. نهایی که شیرین و به یاد ماندنی بود.

سلفی یاس با دوستان و همکاران که سیامک عباسی در قطع استوری آن را کات کرده و فقط خودش و یاس را در تصویر باقی گذاشته است.

پرستو صالحی در کنار خانواده عزیزش در مراسم خوش حالی تولد یکی از اعضای خانواده.

سلفی عمو پورنگ لپ گُلی بعد از دوازده تیغه کردن صورتش. ای کاش عمو از هشتگ کردن نام واقعی اش خودداری کند. هر با که به خاطرمان می آید نام مهم عمو پورنگ داریوش هست، یکی از مهره های کمرمان خورد میشود.

خاطره حاتمی از کسب و کار جدیدش گفته، بیزنسی که در خیابان چراغ برق پایتخت کشور عزیزمان ایران به راه انداخته و مربوط به خرید و فروش بلبرینگ، کاسه نمد و تسمه است.

ممنون زن حمیدی، ما هم جهت شما آرزوی زیاد کردن ممبر کانال تلگرامتان می کنیم.

این هم از نیو فیسِ بهرام افشاری که او را شبیه کتک خور های فیلم های بروس لی کرده است.

غمگینم، مثل سالن های کنسرت شهر تورنتو که تا چند وقت پیش میزبان لئونارد کوهن بودند و امروز میزبان حامد همایون.

و لیسانسه ها رفتند تا سروش صحت با فوق لیسانسه ها آن ها را بازگرداند.

جناب رادش جسارتاً عزیز دلتان که خواب است بعد این سلفی را شوهر عمه بنده گرفته است؟!

سریال “سایه بان” برادران محمودی هم به آخر رسید و افسانه کمالی انارکی را میتوان خروجی آن در بخش معرفی استعداد های تازه دانست. بازیگر خوبی که احتمالاً باز هم از او خواهید شنید.

یکی از سکانس های قسمت نهایی سریال لیسانسه ها که امید نعمتی هم با بازیگران همراه شد و با هم تیتراژ سریال را خوانند. سکانسی خوب و پر از انرژی مثبت که نهایی خوب جهت این سریال رقم زد.

سیامک انصاری، برزو ارجمند و سایر رفقا که جهت اجرای تئاتر به هامبورگ رفته اند دیروز میهمان فریدون زندی و وحید هاشمیان بودند.

سلفی هانیه توسلی و دوستش در حاشیه نمایش “خشم و هیاهو”.

مهرداد صدیقیان این پست موقت را در همدردی با مردم مظلوم خوزستان به اشتراک گذاشته هست. در همین حال و روز خوزستان خبر میرسد که با بودجه در نظر گرفته شده است جهت برطرف این مشکل، مخالفت شده است هست. کلا خیلی خوبیم!

هنگامی که پیش از اجرای تئاتر به تغذیه ات اهمیت نمیدهی.

شیوا بلوریان این پست را گذاشت و با هزاران دایرکت “آماده ام” و “ساعت چند کجا باشم” مواجه شد.

افشین سنگچاپ بازیگر توانای سینما تلویزیون تصویری از کودکی هایش رو کرده هست. جناب سنگ چاپ هم از آن دسته عزیزانی است که با همسرش صفحه یکسان ایجاد کرده است تا خدایی نکرده فضای گرم و صمیمی منزل ارزش با افت دما مواجه نشود.

بله دقیقا از همین دسته عزیزان!

مونا فرجاد در نمایی از فیلم سینمایی “ماهورا” ساخته حمید زرگر نژاد که از فیلم های کم سر و صدای جشنواره امسال هست. سابقه نشان داده در جشنواره هر سال فیلمی کم سر و صدا می آید و سر و صدا ایجاد میکند. باید ببینیم ماهورا از آن فیلم هاست یا خیر.

دلنوشته رضا صادقی جهت دختر بزرگش تیارا خانم.

” فقط مونده بود به این سواری بدم… امان از رسم روزگار…”

گفتگوی ذهنی اسب متفکرِ این عکس.

امیر جدیدی با این پست از خوبی های صفرعلی گفته. جهت همه صفرعلی های اندکی که دور و برمان مانده، آرزوی سلامتی و طول عمر داریم.

شهین تسلیمی به همراه نوه اش در اکران شخصی فیلم “پل خواب” شرکت کرد. زن تسلیمی در این فیلم هنرنمایی کرده است.

حمید فرخ نژاد، نادر سلیمانی، هادی حجازی فر و ساعد سهیلی در روزهای ضبط فیلم “لاتاری” که بیصبرانه منتظر اکران ان در جشنواره هستیم.

برخی ها هم هستند که سالی یک مراسم میروند و در آن جا یک عکاس فلک زده را گیر می اندازند و به اندازه یک سال جهت خود تصویر ذخیره میکنند.

سارا بهرامی این تصویر عجیب را جهت روز تولدش گزینش کرده هست. مبارک باشد.

کاملاً مشخص است که رویا تیموریان این تبریک تولد را بعد از دعوا و بگو و مگو جهت مسعود رایگان نوشته.

عکسی از عزت الله مهرآوران سینماگر قدیمی کشورمان که سابقه کارگردانی فیلم و تئاتر در کارنامه خود دارد و در سال های پیش و بعد از انقلاب در فیلم های متعددی هنرنمایی کرده هست، در این جا هم راجع به نمایش جدیدشان گفته که به زودی به اجرا در خواهد آمد. ایشان دکترای تئاتر دارند.

قاسم، قاسم، قاسمه و قاسمک، بدون حضور دهقانه.

این فرزند کی راه افتاد؟! آزاده نامداری آنقدر دیر به دیر از کودکش تصویر میگذارد (با فاصله 12 ساعت) که شاهد تغییرات مهم روند زندگی اش نیستیم!

بنظر میرسد خوشحال ترین فرد از فوتبال بازی نکردن مجتبی جباری، آقا ماهور پسر بزرگش باشد! هر روز تصویری در حال تفریح با پدرش را شاهد هستیم.

انتقاد تند و تیز امیرمهدی ژوله به مسئولین و سیاست هایی که در صنعت خودروسازی به کار گرفته میشود. از پیشنهادی هم که داد استقبال میکنیم. از هر محصول یک نسخه وانت هم که داریم و به آسانی میتوان با آن ها به دیدار مناطق زلزله زده رفت.

کاردستی جالب علیرضا شجاع نوری، تبدیل قهوه جوش به گلدان!

محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، دنیا مدنی و سایر عزیزان در پشت صحنه کار جدیدشان که به نام و نشان آن اشاره ای نشده هست. به انتهای مطلب امروز رسیدیم. ممنون از همراهی با ارزشتان، تا مطلب بعدی خداوند نگهدارتان.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تئاتر | تصویر | سریال | نمایش | تصویری | جشنواره | نیکی کریمی | اینستاگرام

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (623)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (623)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs