آنها بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

آنها: بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خداحافظی کی‌روش از تیم ملی قطعی شد

کارلوس کی‌روش بعد از جام جهانی‌ روسیه به طور قطع با نیمکت تیم ملی کشور عزیزمان ایران خداحافظی می‌کند. این خبری بود که روز گذشته به دست‌مان رسید و بدهید ترتیب، م

خداحافظی کی‌روش از تیم ملی قطعی شد

خداحافظی کی روش از تیم ملی قطعی شد

عبارات مهم : ایران

کارلوس کی روش بعد از جام جهانی روسیه به طور قطع با نیمکت تیم ملی کشور عزیزمان ایران خداحافظی می کند. این خبری بود که روز گذشته به دست مان رسید و بدهید ترتیب، می توان شایعات اخیر را قطعی دانست.

به گزارش خبرورزشی، فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران تمایلی به تمدید قرارداد کارلوس کی روش ندارد و بی شک مهدی تاج در این باره می تواند زیاد و بهتر توضیح دهد. سرمربی تیم ملی آخرین باری که در برنامه ۹۰ حاضر شد از این گفت که می خواهد بعد از جام جهانی روسیه اولویت اول را خانواده اش بگذارد و هر جا کار کند، آنها را کنار خود داشته باشد. در واقع او شرط مهم جهت تمدید قراردادش را در تلویزیون اعلام کرد ولی فدراسیون فوتبال یک گام هم در این زمینه برنداشته و کاملاً پیداست ترجیح می دهد بعد از جام جهانی روسیه، سکان تیم ملی را به مربی دیگری بسپارد. کی روش هم که متوجه این عنوان شده، از همین حالا مذاکراتش با تیم های متفاوت را شروع کرده تا بعد از آخر کارش در ایران، با تیم جدیدی استارت بزند.

خداحافظی کی‌روش از تیم ملی قطعی شد

کی روش در جام جهانی برزیل هم بعد از بازی بوسنی در رختکن از ملی پوش ها خداحافظی کرد تا فضایی تلخ به وجود بیاید و بازیکنان با چشم هایی پف کرده از رختکن خارج شوند. بعد از آن با فشار افکار عمومی کفاشیان مجبور شد کارلوس را حفظ کند چراکه دولت هم خواهان تمدید قرارداد این مربی بود. این بار ولی قصه تفاوت می کند. به نظر می رسد دولت هم با وجود پرسشها مالی ترجیح می دهد زیاد وارد این ماجرا نشود و کار را به خود فدراسیون فوتبال بسپارد. از فدراسیون فوتبال خبر می رسد تاج و ساکت حتی نقشه نیمکت بدون کی روش را هم کشیده اند. تا این لحظه برانکو ایوانکوویچ گزینه قطعی نیمکت تیم ملی است و بعد از کی روش، تاج سکان هدایت کشور عزیزمان ایران را به او می سپارد. البته بعضی از استقلالی ها اعتقاد دارند شفر می تواند گزینه بهتری نسبت به برانکو باشد و هیچ بعید نیست نتیجه های خوب استقلال در ادامه فصل، تاج را از گزینش برانکو منصرف کند.

با خداحافظی کی روش ولی به احتمال زیاد اتفاقات دیگری هم در تیم ملی می افتد. از همین حالا شنیده می شود در صورت آخر کار او، چند بازیکن تیم ملی هم به صورت رسمی خداحافظی می کنند. بعضی از این بازیکنان می توانند در تیم ملی بمانند و به کارشان ادامه دهند ولی به نظر می رسد کار حرفه ای با کی روش آنها را به جایی رسانده که بعد از او نمی توانند با مربی دیگری در تیم ملی کار کنند. کارلوس در این سال ها توجه خاص ای به ملی پوش ها داشت و آنها بارها و بارها در مصاحبه های خود گفتند او جهت ارزش مثل پدر بود. کی روش با مصدومیت بازیکنان هیچ گاه آنها را فراموش نمی کرد و حتی در سخت ترین شرایط کنارشان بود. کاری که کارلوس جهت مهرداد پولادی کرد، کاری بود که شاید هیچ مربی دیگری انجام نمی داد. کارلوس نزدیک به دو فصل مراقب او بود تا مصدومیتش تمام شود و بازگردد. مهرداد هم هنگامی که برگشت تبدیل به عالی ترین بازیکن کشور عزیزمان ایران در جام جهانی برزیل شد. کی روش همواره جهت گرفتن حق بازیکنان هم با فدراسیون فوتبال مبارزه می کرد و جهت آنکه عالی ترین امکانات در اختیار تیم ملی قرار بگیرد، با آدم های مختلفی جنگید. به همین علت در نبود او، طبیعی است بعضی بازیکنان نتوانند با شرایط تازه کنار بیایند و از تیم ملی بروند.

کارلوس کی‌روش بعد از جام جهانی‌ روسیه به طور قطع با نیمکت تیم ملی کشور عزیزمان ایران خداحافظی می‌کند. این خبری بود که روز گذشته به دست‌مان رسید و بدهید ترتیب، م

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | بازیکنان | خداحافظی | جام جهانی | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs