آنها بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

آنها: بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه شروع ثبت‌نام از چهارشنبه ، وقت توزیع کارت آزمون دکتری اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان از اول تا هفتم آذر ماه می‌توانند در آزمون دکتری ۹۷ ثبت‌نام کنند،گفت: کارت ورود به جلسه این آزمون از اول ت

شروع ثبت‌نام از چهارشنبه ، وقت توزیع کارت آزمون دکتری اعلام شد

وقت توزیع کارت آزمون دکتری اعلام شد/ شروع عضویت از چهارشنبه

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان از اول تا هفتم آذر ماه می توانند در آزمون دکتری ۹۷ عضویت کنند،گفت: کارت ورود به جلسه این آزمون از اول تا سوم اسفند ماه قابل دریافت هست.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: عضویت جهت شرکت در آزمون ورودی دکتری(ph.d) نیمه متمرکز سال ۹۷ اعم از دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه خبر نور، پردیس های خودگردان و دانشگاه آزاد اسلامی از روز چهارشنبه اول آذر ماه جاری از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شروع و در روز سه شنبه هفتم آذر ماه آخر می پذیرد.

شروع ثبت‌نام از چهارشنبه ، وقت توزیع کارت آزمون دکتری اعلام شد

وی در ادامه گفت: کلیه متقاضیان ضرورت دارد در این مهلت تعیین شده است بعد از مطالعه اطلاعیه ای که روز شنبه ۲۷ آبان بر روی سایت شرکت سنجش انتشار یافته و توجه دقیق به دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز عضویت به سایت این شرکت سنجش مراجعه و نسبت به عضویت جهت شرکت در این آزمون و پرداخت مبلغ ۶۰۰ هزار ریال اقدام کنند. همچنین با توجه به ارائه خدمات پیامکی در طول آزمون داوطلبان علاقه مند به دریافت این خدمات باید نسبت به پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ ریال اقدام کنند.

دکتر توکلی تاکید کرد: براساس ضوابط، هر داوطلب می تواند با توجه به علاقه فقط در یک کد رشته محل امتحانی و متناسب با مدرک فارغ التحصیلی در این آزمون عضویت و شرکت کند. همچنین سطح سئوالات اختصاصی در این آزمون حسب مورد در حد داشتن اطلاعات و تجربیات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در هر رشته مطابق فهرست برنامه های مصوب شورای عالی برنامه درسی در دروس تخصصی ضریب چهار، آزمون زبان ضریب ۱ و آزمون استعداد تحصیلی ضریب ۱ است.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان از اول تا هفتم آذر ماه می‌توانند در آزمون دکتری ۹۷ ثبت‌نام کنند،گفت: کارت ورود به جلسه این آزمون از اول ت

به گفته وی، کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۷ از روز سه شنبه اول تا روز پنج شنبه سوم اسفند ماه از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر خاطرنشان کرد: اطلاعیه این شرکت در خصوص نحوه عضویت در آزمون فوق از امروز دوشنبه ۲۹ آبان ماه بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و آزمون دکتری ۹۷ روز جمعه چهارم اسفند ماه ۹۶ در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود.

واژه های کلیدی: آموزش | دریافت | دانشگاه | روز چهارشنبه | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs