آنها بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

آنها: بازار تنظیم ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز بازار خودرو جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی

به گزارش ایسنا، براساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد کشور عزیزمان ایران از اوضاع کیفی خودروهای سواری تولیدی در فروردین ماه امسال در گروه خودروهای با سطح

جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی

جدیدترین رده بندی کیفی خودروهای داخلی

عبارات مهم : خودرو

گزارش رده بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در فروردین ماه امسال منتشر شد.

به گزارش ایسنا، براساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد کشور عزیزمان ایران از اوضاع کیفی خودروهای سواری تولیدی در فروردین ماه امسال در گروه خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، همه خودروهای قرار گرفته در این گروه همچنان در پایین ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند. این خودروها مشمول بر تیبا، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۱۱ هستند.

جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، ساندرو چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده هست. پارس تندر، تندر ۹۰ اتوماتیک، تندر ۹۰ پارس خودرو، تندر ۹۰ کشور عزیزمان ایران خودرو، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۶ صندوق دار نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

خودروهای نیو ام وی ام ۳۱۵، دنا و سمند سورن نیز دارای دو ستاره کیفی هستند. باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه مشمول بر پژو پارس، پژو ۴۰۵، سمند، ام وی ام ۱۱۰ اس و تیبا هاچ بک نیز در پایین ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

به گزارش ایسنا، براساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد کشور عزیزمان ایران از اوضاع کیفی خودروهای سواری تولیدی در فروردین ماه امسال در گروه خودروهای با سطح

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان نیز آریزو ۵ سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده هست. جک جی ۵ نیز دو ستاره کیفی کسب کرده هست. دو خودروی ام وی ام ۵۵۰ و لیفان ایکس ۶۰ نیز در پایین ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، سراتو چهار ستاره کیفی را کسب کرده هست. تیگو ۵ نیز دارای سه ستاره کیفی هست. جک اس ۵ نیز دو ستاره کیفی کسب کرده است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان نیز دو خودروی نیو مزدا ۳ و سوزوکی گراند ویتارا چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی

واژه های کلیدی: خودرو | ستاره | میلیون | ایران خودرو | خودروهای داخلی | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs